NANO polymerová dezinfekce

NANO polymerová dezinfekce byla navržena pro použití prakticky ve všech částech veřejné sféry (nemocnice, kanceláře, sportovní a kulturní areály, potravinářské provozy, MHD, letiště,…), a rovněž ji lze využít i v domácnostech a průmyslu.

"S ohledem na aktuální situaci jsme schopni zajistit pohotovostní aplikaci dezinfekce i pro již kontaminované prostory." 

účinná látka

Jedna z účinných látek NANO polymerové dezinfekce je "PHMB" (Polyhexanide biguanide). PHMB je druh víceúčelového kationtového polymeru, který se používá jako dezinfekční prostředek - jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid a fungicid.

Neobsahuje toxické látky a není dráždivý, na rozdíl od ethanolových (alkoholové dezinfekce s poměrem lihu nad 70%) a chlornatých dezinfekcích (prostředky typu SAVO s obsahem chlornanu sodného).

vlastnosti a způsoby aplikace

Roztok se pomocí velice jemného aerosolu nanese na ošetřované povrchy (současně s tím se také dezinfikuje ovzduší). Dezinfekční aerosol neohrožuje bezpečnost člověka, zvířat ani hmyzu. Nedráždí oči ani jiné sliznice a nezpůsobuje alegrické reakce.

Díky NANO technologii má prostředek dlouhotrvající účinek - ošetřený povrch získá dezinfekční vlastnosti až na několik týdnů (dle materiálu a také podle toho, jak jsou plochy namáhané).

Aplikace je vhodná na jakékoli povrchy od koberců a různých textilií, přes dlažby a stěny až po monitory a klávesnice počítačů.

 COV?

kontaktujte nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení