NANO polymerová dezinfekce

NANO polymerová dezinfekce byla navržena pro použití prakticky ve všech částech veřejné sféry (nemocnice, kanceláře, sportovní a kulturní areály, potravinářské provozy, MHD, letiště,…), a rovněž ji lze využít i v domácnostech a průmyslu.

"S ohledem na aktuální situaci jsme schopni zajistit pohotovostní aplikaci dezinfekce i pro již kontaminované prostory." 

účinná látka

Jedna z účinných látek NANO polymerové dezinfekce je "PHMB" (Polyhexanide biguanide). PHMB je druh víceúčelového kationtového polymeru, který se používá jako dezinfekční prostředek - jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid a fungicid.

Neobsahuje toxické látky a není dráždivý, na rozdíl od ethanolových (alkoholové dezinfekce s poměrem lihu nad 70%) a chlornatých dezinfekcích (prostředky typu SAVO s obsahem chlornanu sodného).

vlastnosti a způsoby aplikace

Roztok se pomocí velice jemného aerosolu nanese na ošetřované povrchy (současně s tím se také dezinfikuje ovzduší). Dezinfekční aerosol neohrožuje bezpečnost člověka, zvířat ani hmyzu. Nedráždí oči ani jiné sliznice a nezpůsobuje alegrické reakce.

Díky NANO technologii má prostředek dlouhotrvající účinek - ošetřený povrch získá dezinfekční vlastnosti až na několik týdnů (dle materiálu a také podle toho, jak jsou plochy namáhané).

Aplikace je vhodná na jakékoli povrchy od koberců a různých textilií, přes dlažby a stěny až po monitory a klávesnice počítačů.

 COV?

kontaktujte nás

Zpět do obchodu